Loading...

9 اشتباه در مورد آرایش چشم

9 اشتباه در مورد آرایش چشم
اشتباهات رایج خانوم های میان سال در آرایش چشم

خانوم های میانسال و مخصوصا آنها که در منطقه آب و هوایی گرم و خشک زندگی میکنند، زودتر از سایرین پیری را در صورت خود می بینند، اما ما اینجا مجموعه ای از ترفندهای ضد پیری را  به شما می گوییم.
شما ممکن است هنگام آرایش چشم خود بدون متوجه شدن برخی از این اشتباهات را مرتکب شوید. بعد از همه، حدود یک میلیارد چیز دیگر برای نگرانی دارید. اما اگر آرایش شما احساس خوبی به شما ندهد، ممکن است یک مجموعه کاملاً جدید از دلگیرها را فقط در این کار داشته باشید. در اینجا نه اشتباه آرایش چشم که به طور پنهانی شما را پیرتر نشان میدهد را عنوان میکنیم.  

اشتباه شماره 1: استفاده از خط چشم بسیار تیره است

چشم های شما طروات بسیار بیشتری را بدون خط چشم سیاه و یا با خط چشم ملایم تجربه خواهد کرد. به عبارت ساده، کشیدن خط چشم بسیار سخت است - برای همه سنین. بخصوص هنگامی که پوست اطراف چشم نازک تر می شود و به طور کلی لکه دار می شود. دلیلی ندارد که خسته تر به نظر برسیم، درسته؟
در عوض با رنگ قهوه ای ملایم یا از رنگی استفاده کنید که به رنگ چشم شما می آید. بر خلاف "اثر خط چشم سیاه"، که روی پوست شما حالت لبه دار شدن میده، چشم های شما را با طراوت تر نشان می دهد. برای چشمان آبی، یک قهوه ای مسی بسیار شیک است. برای چشم های سبز، بنفش و برای چشم های قهوه ای، آبی دریایی. 

اشتباه شماره 2: ابروهای تمیز نشده

ترجیح ما بر این است که ابروهای خود را به همان اندازه طبیعی که هست پر کنید. در نظر داشته باشید که ابرو صورت را قاب می کند پس کمی ژل ابرو به ابروهای شما حالت خوبی میده. اگر در بخش هایی نیاز به کامل بودن بود، با مداد های آرایشی مخصوص ابرو اون قسمت های خالی را پر کنید.

اشتباه شماره 3: خط چشم ضد آب

درحالیکه خط چشم در واقع باعث می شود چشمان شما بزرگتر و بیدار تر به نظر برسد اما راستش را بخواهید، ما فکر می کردیم که قبلاً از این مدل آرایش گذشته ایم - اما ما میبینیم که خانم ها هنوز این مدل آرایش را می پسندند.یک خط چشم چسبیده به مژه!  نه ما طرفدار آن نیستیم.
خط چشم ضدآب نه تنها باعث می شود چشم ها کوچکتر به نظر برسند، بلکه شما را پیر می کند، چهره شما را کسل می کند، و همه ما را بسیار ناراحت می کند.

 اشتباه شماره 4: انتخاب اشتباه رنگ کانسیلر

اگر به طور طبیعی دور چشم شما دارای حلقه های تیره است، استفاده از کانسیلر با رنگ صورتی بهترین راه حل برای پوست شماست تا به صورت طبیعی  تیرگی ها را خنثی کند.البته باید رنگ پوست خود را اول در نظر بگیرید.اما اگر به اصول اولیه پایبند نیستید، به راحتی نمی توانید حلقه های تیره دور چشم هایتان را پنهان کنید. اگر در انتخاب رنگ کانسیلر شک دارید پیشنهاد ما به شما این است که یک رنگ کانسیلر یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست خود انتخاب کنید تا رنگ آن توی چشم نباشد.

اشتباه شماره 5: ریمل زدن زیاد

اگر تمایل دارید یک خط چشم باریک پایین چشمتان بکشید، یا یک قلم مو بگیرید، آن را مرطوب کنید و از سایه چشم استفاده کنید و به آرامی گوشه بیرونی خط مژه پایینی چشم خود را بکشید. این مدل (اما نه تیره و زیاد) یه حالتی به چشم شما می دهد. حالا ریمل خود را روی خط بالا و پایین مژه خود خیلی نازک و لطیف بکشید به طوری که وقتی چشم های خود را باز می کنید مژه های شما به ابروهایتان برخورد نکند.

اشتباه شماره 6: حل شدن آرایش بر روی پوست

ما چه میخواهیم؟ آرایش چشم ماندگار. چه زمانی آن را می خواهیم؟ اکنون!
آنچه ما نمی خواهیم؟ آرایش چشمی است که با بعد از یک مهمانی ناهار روی پوستمون حل می شود. این جایی است که باید همان اول فکرش را بکنید. در ابتدا یک کرم آبرسان را انتخاب کنید تا پوست لکه دار و دارای چین و چروک شما را مانند بوم نقاشی صاف کند. بعد کانسیلر و سایه چشم را بمالید. با چین و چروک خداحافظی کنید، و به آرایش چشم ماندگار خود سلام کنید.

اشتباه شماره 7: استفاده از پودر سایه چشم

ما می دانیم سایه چشم پودری همان چیزی است که شما همیشه از آن استفاده کرده اید. و همه شما می دانید و یا فکر می کنید که شمابه این نیاز دارید. اما ما در اینجا هستیم که اشتباهات شما را یاددآوری کنیم.
استفاده از پودرهای آرایشی، اغلب خط یا چین و چروک ها را بیشتر نمایان می کند. و پوست شما را خشک نشان میدهد. پس آن را فراموش کنید و به فکر استفاده از یک پرایمر مناسب باشید.

اشتباه شماره 8: سایه های زرق و برق دار

شاید این تناژ رنگ سایه برای جوانانی که عکسشون بر روی مجله ها است زیبا باشد اما باید بپذیرید که این زرق و برق ها شما را پیرتر نشان می دهد. آنها به جای روشن تر کردن چهره شما، ظاهر پوست شما را خشک یا خطوط ریز را درشت تر می کنند.

اشتباه شماره 9: نادیده گرفتن فرم چشم شما

دقیقاً مانند انتخاب مدل موی مناسب برای شکل صورت خود، می توانید بهترین حالت چشم را برای شکل چشمتان انتخاب کنید. ما می خواهیم که آن افسانه ای و شفاف به نظر برسند و این ترفندهای یاد شده شما را به آنجا می رساند.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات بعد از تایید منتشر خواهد شد

  مشاور توسعه سایت