Loading...

کسب درآمد آن لاین

کسب درآمد آن لاین
آیا می خواهید به صورت آنلاین کسب كسب درآمد كنيد اما نمی دانید از کجا شروع كنيد؟

 آیا می خواهید سرانجام شغل خود را ترک کنید و به صورت آنلاین درآمد کسب کنید؟ پس به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید.  توصيه ميكنم اين مقاله را تا انتها بخوانيد.
هزاران هزار نفر از مردم تاکتیک ها و استراتژی های خود را در مورد چگونگی کسب درآمد آنلاین به اشتراک می گذارند و به نظر می رسد همه به دنبال روش بی نظیر و گاها احمقانه خود هستند. در این مقاله مي آموزيد "چگونه می توان در سال 2020 به صورت آنلاین درآمد کسب کرد" 

در اينجا 6 روش کسب درآمد آنلاین را با هم مقایسه کردند که نسبتاً آسان است و هر کسی می تواند انجام دهد.

افراد زیادی می خواهند به صورت آنلاین درآمد کسب کنند، به راحتی در جهان سفر کنند، بدون اينكه کار خود را ترک کنند و مواردی از این دست اما بسیاری از مردم نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند. وقتی وبلاگ خود را راه اندازی کردم ، نمی دانستم که چگونه می توانم درآمد کسب کنم، فقط می دانستم که به یک وب سایت احتیاج دارم. قبل از شروع به کسب درآمد، باید بدانید که چگونه می توانید آنلاین درآمد کسب کنید. اینها در دسترس ترین و آسان ترین راه های شروع کار هستند.

فروش دوره

من فکر می کنم شما فقط یک هفته می توانید یک دوره عالي ایجاد کنید، آن را تنظیم و شروع به كسب درآمد کنید. تمام کارهایی که می توان با ابزارهایی مانند Teachable یا Thinkific انجام داد (برای فروش دوره شما برنامه ای رایگان دارد). حتی اگر شما یک متخصص نباشید، می توانید درمورد موضوعی که مورد علاقه شماست تحقیقاتی انجام دهید و یک دوره را ایجاد کنید. می توانید با یک دوره اصلی شروع کنید که با قيمت كمتر به فروش  برسانید و سپس آن را به روز کنید و شاید آن را به قیمت بالاتري هم بفروشید. مخاطبان خود را بررسی کنید، بدانید که آنها چه می خواهند، دوره خود را به روز کنید و هزینه بیشتری برای توليد آن کنید. افراد دوره های آنلاین را برای اطلاعات ساختاری، انگیزه و صرفه جویی در وقت خریداری می کنند.

وبلاگ نویسی 

روش دوم این است که شما یک خالق محتوا باشید و با تبلیغات و لینک های وابسته درآمد کسب کنید. به عنوان مثال یک بلاگ، کانال یوتیوب، اینستاگرام و غیره داشت باشید. شما وقت خود را به صورت مقدماتی سرمایه گذاری می کنید، فقط سازگار باشید و محتوای ارزشمند ایجاد کنید. حتی با داشتن 5000 بازدید کننده در ماه یا10  دنبال کننده در اینستاگرام می توانید درآمد کسب کنید. فکر نکنید قبل از کسب درآمد از وبلاگ خود به میلیونها دنبال کننده، مشترک و بازدید کننده احتیاج دارید. به نظر من این بهترین راه برای فروش برنامه های وابسته است. مردم به شما اعتماد دارند، شما را به عنوان یک متخصص در صفحه خود می بینند و می خواهند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و یک محصول خوب را بخرند.
به عنوان ایجاد کننده محتوا نیازی به سرمایه گذاری زیادی ندارید. با استفاده از نرم افزار رایگان یک وبلاگ یا کانال یا از طریق تلفن خود محتوي خود را توليد كنيد. نیازی نیست آخرین تجهیزات موجود در بازار یا استفاده از یک برنامه میزبانی کسب و کار را با صدها دلار دریافت کنید. استفاده از یک نسخه رایگان یا ارزان تر از نرم افزار و به روزرسانی آن کاملاً خوب است.
راه دیگر برای کسب درآمد است

 مشاوره

شاید شما بدانید که چگونه اهداف واقعاً بزرگی را تعیین کنید و می توانید به دیگران کمک کنید تا در آن موفق شوند. یا چیزی یاد بگیرید و خدمات خود را بفروشید.
چیزی را انتخاب کنید که در آن خوب هستید یا واقعاً دوست دارید و یادگیری آن موضوع را با علاقه شروع کنید. همه از هیچ چیز شروع کردند و به جایی رسیدند که امروز هستند. شما نمی توانید تجربه و دانش چیزی را خریداری کنید، آن را با انجام و مطالعه موضوع توسعه می دهید. بنابراین، اگر فکر می کنید به اندازه کافی خوب نیستید، همه ما در آنجا بوده ایم، فقط ادامه دهید و رشد کنید. در مورد تخصص خود اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد و تجربه جمع خواهید کرد. هنگام شروع شغل مشاوره، این هدف را در نظر داشته باشید: ساعتي دستمزد دریافت کنید و در رشته خود شماره یک شوید.

 كار آزاد کردن

یک مترجم آزاد شوید - خدمات خود را به افراد دیگری، ارائه دهید. 
این شبیه به شغل مشاوره است اما شما فقط با افراد مشورت نمی کنید بلکه در واقع کارهایی مانند نوشتن پست های وبلاگ، بهینه سازی محتوای آنها، سازماندهی امور مالی و غیره را انجام می دهید. اگر می خواهید یک مشاور یا فریلنسر باشید، باید در کاری که انجام می دهید خوب باشید، مشتریان خدمات شما را به دیگران توصیه می کنند و اينجوري شما رشد  خواهید كرد.
بدانيد چگونه می توانید بدون هزینه ای که در تبلیغات يا ترافيك صرف می کنید، تجارت و درآمد خود را رشد دهید. اگر نمی دانید چه خدماتی را می توانید بفروشید ، می توانید حساب های Pinterest را تنظیم کرده و به دیگران کمک کنید تا به وب سایت خود مراجعه کنند. به این کلاس آنلاین بپیوندید و من به شما می آموزم Pinterest چیست و چگونه می توانید از Pinterest درآمد کسب کنید. یک مهارت جدید یاد خواهید گرفت و به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید.

 فروش محصولات فیزیکی

و روش نهایی که امروز در مورد آن بحث خواهیم کرد فروش محصولات در آمازون یا Shopify است. این روش به پول و وقت بیشتری نیاز دارد ، اما اگر کار خود را انجام دهید می خواهید نتایج شگفت انگیزی کسب کنید. من هنوز این کار را نکرده ام و من متخصص آن نیستم اما در اینجا منابع بزرگی را پیدا کردم که می توانم هنگام تولید محصولات بدنی خود از آنها استفاده کنم.
نگران نباشید ، اگر مهارت خاصی ندارید که بتوانید بفروشید ، یکی را بیاموزید. این فقط در چند ماه قابل انجام است. اگر تصمیم دارید وبلاگ یا کانالهای رسانه های اجتماعی را راه اندازی کنید - فقط در مورد آنچه دوست دارید صحبت کنید. لازم نیست آنچه را که محبوب است انجام دهید یا آنچه فکر می کنید سودآور است. اگر می دانید چگونه می توانید از آنها کسب درآمد کنید ، همه سوله ها سودآور هستند. به عنوان مثال ، من می دانستم که نمی توانم یک وبلاگ در مورد باغبانی یا آرایش ایجاد کنم زیرا من دیوانه وار نیستم. من یک وبلاگ در مورد یادگیری زبانها ایجاد کردم. چیزی را که واقعاً دوست دارید انتخاب کنید و از صحبت کردن در تمام طول روز لذت می برید.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات بعد از تایید منتشر خواهد شد

  مشاور توسعه سایت