Loading...

مصرف مکمل منیزیم

مصرف مکمل منیزیم
برای مدتی بهتر است قبل از خواب مکمل منیزیم مصرف کنید.
این ماده معدنی از سلامت استخوان، عملکرد عصب، هضم و کیفیت بهتر خواب پشتیبانی می کند. 
به خصوص منیزیم گلیسینات، ترکیبی از منیزیم و اسید آمینه گلیسین در مطالعات بالینی باعث بهبود خواب می شود. این مکمل به طریقی که از ریتم شبانه روزی سالم پشتیبانی می کند بی نظیر است و ساعتهای داخلی بدن را هموار می کند. در یک آزمایش کوچک، منیزیم به بیماران کمک کرد تا علائم بی خوابی خود را مدیریت کنند و سریعتر بخوابند و مدت طولانی تری در خواب بمانند. تحقیقات مقدماتی همچنین نشان داده است که این ماده معدنی ممکن است در کاهش استرس که بسیاری از ما را در شب بیدار نگه می دارد مفید باشد.
به طور غیر قابل توصیف افرادی که مکمل منیزیم را امتحان کرده اند، اذعان دارند که مدت و زمان خواب و همینطور کیفیت خوابشان تغییر چشمگیری داشته است.

دو پنجره زمانی مصرف منیزیم برای خواب

اگر شما هم مثل من مشکل کمبود خواب دارید، بهتر است منیزیم را حدوداً یک ساعت قبل از خواب مصرف کنید. این ماده معدنی حامی مغز شما است. در طی این زمان فرصت کافی را دارد تا بر روی گیرنده های اسید گاما آمینوبوتیریک مغز اثر کند و بدن شما را به آرامش برساند.
اگر مجبور هستید صبح زود بیدار شوید و خواب ماندن برای شما مشکل ساز می شود، می توانید عصرها منیزیم مصرف کنید. اگر در طول شب بیدار می شوید، توصیه می كنم كه منیزیم را بلافاصله قبل از خوابیدن بخورید این به شما کمک می کند بعد از اینکه خوابیدید، حالت آرامش بیشتری را احساس کنید.
در آخر
در حالی که مصرف یک مکمل منیزیم نمی تواند عادات بدی مانند نوشیدن زیاد قهوه یا نگاه کردن به صفحه نمایش موبایل درست قبل از خواب را خنثی کند، تحقیقات نشان می دهد که می تواند برای دو دسته گسترده از مشکلات خواب مفید باشد: مشکل در خوابیدن در زمان دلخواه و مشکل در حفظ خواب. کسانی که در دسته اول قرار می گیرند بهتر است یک ساعت یا قبل از خواب مکمل را مصرف کنند. کسانی که در رده دوم قرار می گیرند ، باید آن را درست قبل از خواب مصرف کنند. مثل همیشه، شما قبل از معرفی هرگونه مکمل جدید، با پزشک خود صحبت کنید.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات بعد از تایید منتشر خواهد شد

  مشاور توسعه سایت