Loading...

راهکار های گرانت کاردون برای میلیونر شدن

راهکار های گرانت کاردون برای میلیونر شدن
با قوانین گرانت کاردون میلونر بشید

 دنبال پول بروید

در شرایط اقتصادی دنیای امروز شما در هر روز باید به فکر یک منبع درآمد جدید باشید نه آن که فقط در یک کار فروش تان را بیشتر کنید بلکه راه های کسب درآمدتان را افزایش دهید.

تنها برای سرمایه گذاری پس انداز کنید، نه برای مواقع اضطراری

تنها دلیل پس انداز شما باید برای سرمایه گذاری روی اهدافتان باشد. پس پول پس اندازتان را در یک حساب امن و غیر قابل دسترس بگذارید. این سرمایه قرار است برای شما درآمد بیافریند نه این که تنها زخمی را درمان کند و از بین برود.

از وام های بدون کاربرد دوری کنید

هیچ وقت پولی قرض نگیرید که برای شما سودی ندارد. وام باید سرمایه زایشی را افزایش دهد نه آن که تنها بر بدهی های شما اضافه کند.

با پول همچون عاشق حسود برخورد کنید

پول با کسی می ماند که پول را دوست می دارد و برای نگه داشتن آن برنامه می چینید. اگر خود را بی نیاز از درآمد ندانید، پول از شما دوری می کند.

فقر هیچ معنایی ندارد

باید جوری عمل کنید که همیشه درآمد لازم برای نیاز ها و حتی بیشتر داشته باشید و در کنار آن راهی برای پس انداز و سرمایه گذاری هم باشد.

یک مربی میلونر پیدا کنید

ایده ها و افکار یک میلیونر شاید بتواند برای شما کسب و کار و شود اما قطعا می تواند شما را در مسیر کسب و کار فعلی تان جلو اندارد. همیشه ایده های خوب، ذهن را باز می کند.

از پول خود برای برداشتن وزنه های سنگین استفاده کنید

سرمایه گذاری در واقع جام مقدس میلیونر شدن است. سرمایه شما باید درآمد بیشتر از کار شما را بی آفریند. اگر شما درآمد مازاد نداشته باشید نمی توانید سرمایه گذاری کنید

برای ده میلیون دلار گام بردارید نه یک میلیون دلار

تنها اشتباه مالی من در طول عمرم این بود که به اندازه کافی بزرگ فکر نکردم. شما را تشویق می کنم که به بیش از یک میلیون دلار فکر کنید.روی این سیاره خاکی اصلا پول قحطی نیست.

پول هیچ وقت نمی خوابد

پول چیزی راجع به ساعت، برنامه ریزی یا تعطیلات نمی داند، پس شما هم آن را فراموش کنید. پول عاشق مردمانی است که چهارچوب کاری قوی دارند.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات بعد از تایید منتشر خواهد شد

  مشاور توسعه سایت