Loading...

درباره ما

پیشرفت تکنولوژی و همه گیری فضای مجازی به عنوان سمبلی از تکنولوژی مدرن بر زندگی همه افراد حال حاضر دنیا سایه افکنده است و همین امر سبک زندگی افراد را تغییر داده است.

این تغییرات تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده و به نوبه خود الگوی مصرف ما را در تمام ابعاد تغییر داده ، قطعا هر انسان مدرنی به دنبال خرید کالایی زیبا و با کیفیت و بهره مند از تکنولوژی های روز میباشد تا با سیستم ساختاری زندگی او نیز سازگار باشد.

بسیاری از مردم در جستجوی مدهای متداول و روز دنیا هستند. رسانه های نیز آتش بیار این معرکه هستند و با تهیه گزارش از جدیدترین محصولات روز دنیا، به سلیقه های مردم سمت و سو می دهند.

سلیقه های متنوع، توسط افرادی با دیدگاه های مختلف در رسانه ها عرضه می شود و توجه مردم، یک ایده و فکر را به اوج میرساند یا بی توجهی به آن حذف ایده و محصول را رقم می زند.

هیچ چیز نمی تواند جلوی حرکت زندگی را بگیرد، حتی کرونا. با وجود مشکلات متعدد در زندگی روزمره اغلب مردم جهان، هنوز زندگی شیرینی های خود را دارد. همچون تولد یک نوزاد، مانند تولد یک کسب و کار.  در این روز گرم تابستانی پریسو، رسانه سبک زندگی با امید به روزهای روشن آینده پا به عرضه وجود آنلاین گذاشت.

بخوانید و نظرات خود را با من در میان بگذارید تا روز به روز بتوانم پریسو را بهتر کنم و اگر مطالب آن را مفید بدانید، به دیگران توصیه کنید.

پریسو آمد . . . .

پریسا صومی

موسس و مدیر پریسو. . . . 

نظرات

    مشاور توسعه سایت